Vizitinės kortelės

vizitinės kortelės

Vizitinės kortelės – tai svarbi Jūsų ar įmonės įvaizdžio dalis. Sukursime ir pagaminsime Jums kokybiškas ir estetiškas vizitines korteles pagal Jūsų pageidavimus. Atsižvelgiant į Jūsų veiklos sritį, sukursime tinkamą dizainą. Dažniausiai spausdiname skaitmeniniu būdu, todėl pagaminame greitai (per 1-3 d.d.) ir nebrangiai. Galima rinktis standartinį baltą 350gsm popierių, perdirbtą (šiek tiek pilkšvą), kraftinį (rudą) arba dekoratyvinį (įvairių atspalvių, blizgų, matinį, tekstūrinį ar pan.). Taip pat galime pasiūlyti laminavimą (tokios vizitinės bus atsparios drėgmei ir neplyštančios) bei kampų užapvalinimą. 

Standartinis vizitinių kortelių formatas yra 50×90 mm, tačiau, Jums pageidaujant, galime pagaminti ir „amerikietiško“ standarto 55×80 mm.

Vizitinės kortelės gali būti vienpusės arba dvipusės. 

Pagaminame per 1-3 d.d. nuo maketo suderinimo. Parengiame mažiausiai 3 maketus, iš kurių galite rinktis vieną, kurį, esant reikalui, pakoreguosime nemokamai. Nemakamas atsiėmimas Kaune, tačiau, Jums pageidaujant, galime atsiųsti į bet kurį kitą miestą. 

Mažiausias užsakomas kiekis -100 vnt. Kaina priklauso nuo užsakyto kiekio (kuo didesnį kiekį užsakote, tuo mažesnė vieneto kaina), pasirinkto popieriaus ir spalvingumo (vienpusės ar dvipusės). Standartinių vienpusių vizitinių kaina 5,50 Eur už 100 vnt, dvipusių – 8,00 Eur (spausdinamos ant kokybiško 350g popieriaus). Vienpusių kaina už 200vnt – 9,95 Eur, dvipusių – 14,65 Eur. Maketavimo kaina nuo 5 Eur. 

Visada stengiamės užtikrinti savo gaminių kokybę, todėl nerekomenduojame rinktis plonesnio nei 350gsm kreidinio popieriaus vizitinėms kortelėms. Nors plonesnis popierius įtakoja mažesnę kainą, tačiau tokios vizitinės greitai nusidėvi, apsitrina kraštai, atrodo pigiai.

Jeigu turite savo maketą, galite jį atsiųsti el. paštu. Maketas turi būti paruoštas spaudai (užlaidos 2mm, iškreivinti tekstai, parinktas teisingas spalvų nustatymas, maketas pateikiamas .pdf formatu). Jūsų maketo korekcija nuo 3 Eur.

Daugiau mūsų darbų pavyzdžių rasite Facebook’e.

vizitinės kortelės
vizitinės kortelės
vizitinės kortelės