SAVEKOPIJUOJANTYS

savekopijuojantys

Savekopijuojantys blankai yra ypač patogūs sąskaitoms, garantiniams talonams, pajamų orderiams, prekių priėmimo/išdavimo kvitams ar kitiems dokumentams, kuriuos pildote ranka. Galimi įvairūs formatai: A4, A5, A6 ar kt. pagal Jūsų pageidavimus. Komplektai paprastai būna iš dviejų arba trijų lapų, maksimaliai – iš šešių.

Savekopijuojančiame blanke paprastai būna įmonės logotipas, rekvizitai, lentelės ir kita nekinkanti informacija, o užpildant laukelius tušinuku pirmajame lape, kituose lapuose lieka tekstų atspaudai. Tokie blankai labai taupo Jūsų laiką, kadangi tų pačių duomenų nereikia perrašinėti ant kitų kopijų. 

Savekopijuojantys blankai gali būti Jūsų įmonės firminio stiliaus dalis, nes gali būti pavaizduotas logotipas ar Jūsų firminiam stiliui būdingi grafiniai elementai. Tačiau dažniausiai savekopijuojantys blankai yra spausdinami nespalvotai, nes tik viršutinis lapas yra baltas, o kiti spalvoti: žalsvi, gelsvi, rausvi… Ant spalvotų lapų spausdinami spalvoti elementai nebūna tokios spalvos, kaip spausdinant ant balto popieriaus.

Savekopijuojančių blankų viršus arba šonas yra klijuojamas specialiais klijais. Apačioje, Jums pageidaujant, gali būti kartonėlis, tačiau jis nededamas, kai gaminių formatas yra mažesnis nei A6. Paprastai savekopijuojantys blankai yra klijuojami komplektais po 50 komplektų, tačiau galima suklijuoti ir kitaip.

Savekopijuojančius blankus naudoja daugelis įmonių, be jų savo darbo neįsivaizduoja padavėjai, juvelyrai, autoservisų darbuotojai ir kiti. Šabloninių blankų galite įsigyti įvairiose kanceliarijos parduotuvėse, bet tik pasigaminę būtent Jūsų poreikiams pritaikytus blankus, sutaupysite laiko.

Savekopijuojančių blankų kaina priklauso nuo gaminio formato, užsakomo kiekio ir komplektacijos. Minimalus užsakomas kiekis – 50 vnt. Maketą, priklausomai nuo sudėtingumo, paruošime per 2 – 7 darbo dienas. Maketavimo kaina nuo 10 Eur.

Jeigu turite savo maketą, galite jį atsiųsti el.paštu. Maketas turi būti paruoštas spaudai. Jūsų maketo korekcijos – nuo 3 Eur.