ROLLUP

rollup

Rollup stendai – tai ištraukiami stendai, kuriuos labai patogu naudoti parodose ir įvairiuose pristatymuose dėl itin paprasto sumontavimo, išmontavimo, transportavimo ir sandėliavimo. Išskleistas stendas yra 2 m aukščio, tačiau išmontuotas jis labai kompaktiškas. Rollup stendai būna įvairių pločių: 85 cm, 100 cm, 120 cm arba 150 cm. Spausdinami ant ploninto tento arba ypač kokybiško pastiko, kuris tolygiai išsitempia, nesiraukšlėja naudojant net ir ilgą laiką.

Pilna komplektacija – nuo 50 iki 140 Eur, priklausomai nuo pločio. Į komplektą įeina pats mechanizmas, tentas ir patogus dėklas. Kai stendas bus nebereikalingas (dėl informacijos, pateikto jame, arba nusidėvėjimo), galima prie to paties mechanizmo pritvirtinti kitą tentą ir naudoti toliau. Tai idealus sprendimas žmonėms ar įmonėms, kurios nuolat dalyvauja parodose, mugėse, prezentacijose ir pan.

Roll up stendą be vargo gali sumontuoti ir išmontuoti vienas žmogus (tiek vyras, tiek moteris). Jis labai lengvas ir užima nedaug vietos. 

Roll up stendai gali puikiai pasitarnauti ir kaip vienkartinė produkto reklama, pateikiant jame konkrečią prekę, naujieną, akciją ar pan.

Stendo nereikėtų perkrauti per dideliu informacijos ar grafinių elementų kiekiu, jeigu stendas yra reklaminio pobūdžio. Tokiu atveju pilnai pakaktų vieno ar dviejų grafinių elementų (logotipo, nuotraukos ar iliustracijos), pavadinimo ir, jei reikia, keletos sakinių. Jei stendas yra informacinio pobūdžio, tuomet teksto ir elementų gali būti daugiau, tačiau sakiniai turėtų būti glausti, aiškūs ir lengvai įžiūrimi.

Minimalus roll up stendo užsakymo kiekis – 1 vnt.

 

Stendo maketą paruošime per 2 – 3 darbo dienas. Maketavimo kaina nuo 10 Eur. 

Jeigu turite savo maketą, galite jį atsiųsti el.paštu. Maketas turi būti paruoštas spaudai. Jūsų maketo korekcijos – nuo 3 Eur.