Plakatai

plakatai

Plakatai – tai reklaminio ar informacinio pobūdžio ryškūs, aiškūs, didesnio formato spaudos gaminiai. Populiariausi plakatų formatai yra A4, A3, A2, A1 ir A0.

Plakatų pirminė paskirtis – atkreipti dėmesį. Jeigu plakatas neišsiskiria iš aplinkos, yra nepastebimas, tuomet ir jo turinys netenka prasmės. Taip pat iškart turi būti aišku, į kokią tikslinę vartotojų grupę plakatas yra orientuotas, kam jis skirtas. Jeigu tai yra reklaminis plakatas, tuomet pagrindinį vaidmenį vaidina grafika, vaizdas, o visa informacija turi būti glaustai ir aiškiai pateikta, išskirta esmė. Informacinio plakato atveju ilgesnis tekstas – neišvengiamas, tačiau esminiai dalykai, kokie kaip, pvz., renginio pavadinimas, laikas ir vieta, turi būti aiškiai išskirti.

Ne visais atvejais didesni plakatai yra efektyvesni. Geras dizainas, tinkamos spalvos ar grafikos elementai gali nulemti plakato efektyvumą. 

Ne mažiau svarbi yra vieta, kur bus kabinamas plakatas. Jei plakatas turi būti pastebėtas nuo gatvės, tuomet tekstas turi būti trumpas ir aiškus, kad važiuodamas pro šalį žmogus spėtų jį pastebėti. Autobuso stotelėje kabantis plakatas gali būti informatyvesnis, kadangi laukiantys žmonės turi laiko paskaityti, kas jame rašoma.

Plakatus pagaminsime per 1-3 d.d. nuo maketo suderinimo. Pruošime 2-3 maketus, iš kurių galėsite rinktis vieną. Esant reikalui, jį pakoreguosime nemokamai.

Mažiausias užsakomas kiekis priklauso nuo formato. A3 ir A4 formato plakatų mažiauias užsakomas kiekis – 10 vnt. Didesnių formatų galime pagaminti ir mažiau. Kaina priklauso nuo plakato formato, pasirinkto popieriaus ir užsakomo kiekio. Maketavimas nuo 20 Eur.

Jei turite savo maketą, galite atsiųsti jį el.paštu. Maketas turi būti paruoštas spaudai (užlaidos, cmyk spalvos, iškreivinti tekstai). Maketas turi būti .pdf formatu.

Daugiau mūsų darbų pavyzdžių galite rasti Facebook’e

spaudos paslaugos
spaudos paslaugos
plakatai
plakatai
plakatai