LOGOTIPAI

logotipai

Logotipai – tai pagrindinė firminio stiliaus dalis. Kuriame logotipus, brandbook‘us, firminį stilių.

Profesionalus logotipas – tai tik vienas žingsnis į verslo sėkmę, tačiau, norėdami išlaikyti vientisą stilių, turėtumėte vadovautis asmeniškai jums sukurtu brandbook‘u. Brandbook’e paprastai būna logotipo naudojimo rekomendacijos, šriftų pavadinimai, spalvų kodai ir pan., dažnai pateikiami ir kai kurių gaminių maketai ar vizualizacijos.

Galite rinktis iš kelių firminio stiliaus kūrimo variantų:

Minimalus – sukursime Jums logotipą ir jo naudojimo aprašymą (šriftai, spalvos, proporcijos, naudojimas ant skirtingų fonų ir pan.). Kaina – 100 Eur.
Vidutinis – sukursime Jums logotipą ir jo naudojimo aprašymą (šriftai, spalvos, proporcijos, naudojimas ant skirtingų fonų ir pan.), paruošime vizitinės kortelės, firminio blanko maketus bei el.parašą. Taip pat pagaminsime 100 vnt vizitinių kortelių. Kaina – 130 Eur.
Maksimalus – sukursime Jums logotipą ir jo naudojimo aprašymą (šriftai, spalvos, proporcijos, naudojimas ant skirtingų fonų ir pan.), paruošime vizitinės kortelės, firminio blanko maketus, marškinėlių, popierinių maišelių vizualizacijas ir rekomendacijas bei el.parašą. Taip pat pagaminsime 100 vnt vizitinių kortelių. Kaina – 170 Eur.
Maksimalus plius – sukursime Jums logotipą ir jo naudojimo aprašymą (šriftai, spalvos, proporcijos, naudojimas ant skirtingų fonų ir pan.), paruošime vizitinės kortelės, firminio blanko, voko, blonknotų maketus, marškinėlių, popierinių maišelių, puodelių, automobilio apklijavimo vizualizacijas ir rekomendacijas, pristatymo skaidrių šablonus bei el.parašą. Taip pat pagaminsime 100 vnt vizitinių kortelių. Kaina – 230 Eur.

Taip pat galime perpiešti logotipus. Visada rekomenduojama naudoti vektorinį logo, tačiau dažnai klientai turi tik .png failą. Vektorizuojame, koreguojame, atnaujiname pasenusius logotipus.

Geri logotipai turi būti grafiškai paprasti, bet informatyvūs, lengvai įsimenami ir atkartojami. Taip pat turi būti suprantami tiek dideliam, tiek mažam formate ir neprarasti prasmės, naudojant nespalvotą versiją.

Egzistuoja tam tikros logotipų dizaino mados tendencijos, todėl žinomos kompanijos savo logotipus nuolat atnaujina, kad visuomet atrodytų šiuolaikiškai ir madingai.

Daugiau mūsų darbų pavyzdžių ieškokite Facebook’e.

logotipai
logotipai
logotipai