LIPDUKAI

lipdukai

Lipdukai gali pažymėti prekę arba apipavidalinti prekybinius plotus. Gaminame įvairius lipdukus: nuo kelių centimetrų skersmens lipdukų, klijuojamų ant įvairių gaminių, iki plačiaformačių, klijuojamų ant stendų. Pasirinkimas labai platus. 

 

Lipnios etiketės – tai nedideli lipdukai, skirti klijuoti ant įvairių prekių. Juose gali būti tiek įmonės logotipas ar pavadinimas, tiek išsamus prekės aprašymas. Lipnios etiketės gali būti mažos (vos kelių centimetrų ilgio/pločio) arba didesnės (keliolikos ar keliasdešimt cm). Gali būti spalvotos arba nespalvotos.

Lipdukus taip pat galima naudoti kaip pakuotės užklijavimo ar dekoravimo elementus. Lipdukas su prekės ženklu gali būti klijuojamas ant maišelių bei dėžučių indentifikavimui bei reklamai.

Plačiaformačiai lipdukai – ypač dideli, dažniausiai klijuojami ant įvairių stendų, kaip reklama. Gali būti eksploatuojami tiek vidaus, tiek lauko sąlygose. Jie gali būti laminuojami blizgiu arba matiniu laminatu. Laminuotus lipdukus lengviau užklijuoti net ir dengiant itin didelius plotus.

Ploteriuoti lipdukai – tai tokie, kurie yra išpjauti pagal tam tikrą kontūrą, pvz aplink Jūsų įmonės logotipo kontūrą, arba gali būti ploteriuojami įvairūs tekstai arba figūros iš tam tikros spalvos lipnios plėvelės. Plėvelių pasirinkimas yra labai didelis, galima rinktis iš daugybės spalvų, taip pat blizgią arba matinę plėvelę.

Ploteriuoti testai, žodžiai ar raidės puikiai tiks iškaboms, švieslentėms, stendams, vitrinoms ir pan. 

Jie taip pat gali būti puiki Jūsų namų ar biuro interjero detalė. Įvairūs ploteriuoti ornamentai ar motyvaciniai šūkiai, klijuojami ant sienos arba stiklinės pertvaros, suteikia patalpai jaukumo, modernumo ir jaunatviškumo.

Įvairius lipdukus su Jūsų įmonės logotipu, puslapio adresu ar pavadinimu galima klijuoti ant automobilio ar vitrinos. Galime paruošti ne tik maketus, bet ir vizualizacijas.

 

Kainos kiekvienu atveju skaičiuojamos atskirai. Minimalus užsakymo kiekis taip pat kiekvienu atveju yra skirtingas.

Jeigu turite savo maketą, galite jį atsiųsti el.paštu. Maketas turi būti paruoštas spaudai. Jūsų maketo korekcijos – nuo 3 Eur.

lipdukai
spaudos paslaugos