Lankstinukai

lankstinukai

Lankstinukai – tai reklaminio arba informacinio pobūdžio spaudos gaminiai, turintys vieną, du, tris ar daugiau lenkimų. Paprastai lankstinukai spausdinami ant 150gsm blizgaus kreidinio popieriaus, tačiau galimi ir kiti variantai. Lankstinukų lenkimo linijos yra biguojamos, kad lankstant nelūžtų popieriaus paviršius ir nenutrupėtų spauda. Galimi lankstinukų lenkimo būdai:

– Half fold – kai lankstinukas lenkiamas pusiau (turi vieną lenkimą);
– Roll fold – kai yra 3 ar daugiau lenkimo linijos ir visos dalys lenkiasi į tą pačią pusę;
– Tri fold – labiausiai paplitęs lankstinukų lankstymo būdas, kai yra 2 lenkimai, pirmiausiai užlenkiama dešinioji dalis į vidų, tada kairioji;
– Z fold – kai yra 2 lenkimai ir lankstinukas sulankstomas kaip „z“ raidė;
– Gate fold – kai vidurinioji lankstinuko dalis yra dvigubai platesnė už šonines dalis, kurios lenkiamos į vidų iki vidurinės dalies centro (2 lenkimai).

Populiariausi yra A4 formato lankstikukai su dviem lenkimais (tri fold), tačiau galime pasiūlyti įvairaus formato ar popieriaus parinkimus. 

Nedidelius kiekius (100-500 vnt) pagaminsime per 1-3 d.d. nuo maketo suderinimo. Didesnių kiekių gamyba, kai spausdinama ofsetiniu būdu, gali užtrukti kiek ilgiau. Kiekvienu atveju pristatymo laikas derinamas atskirai, atsižvelgiant į užimtumą. Paruošime 2-3 maketus, iš kurių galėsite rinktis vieną. Esant reikialui, pasirinktą maketą pakoreguosime nemokamai.

Mažiausias užsakomas kiekis – 100vnt. Kaina priklauso, nuo lankstinuko formato, naudojamo popieriaus ir užsakomo kiekio. Maketavimas nuo 25 Eur.

Jei turite savo maketą, galite jį atsiųsti el.paštu. Maketas turi būti .pdf formatu ir paruoštas spaudai (užlaidos ne mažiau nei 2mm, tinkamas (cmyk) spalvų parinkimas, iškreivinti tekstai). Jūsų maketo korekcija nuo 5 Eur. 

Gaminius nemokamai galite atsiimti mūsų biure Kaune arba galite atsiųsti į bet kurį kitą miestą Jums patogiausiu būdu.

Daugiau pavyzdžių galite rasti mūsų Facebook puslapyje.

lankstinukai
lankstinukai
lankstinukai
lankstinukai