KVIETIMAI

kvietimai

Popieriniai kvietimai niekada neišeina iš mados. Jeigu paprastus laiškus jau seniai pakeitė elektroniniai, tai popieriniai kvietimai vis dar populiarūs ir jų dizainui skiriamas didelis dėmesys. Ypač vertinami yra vestuvių kvietimai, norima, kad jie būtų stilingi, elegantiški ir patrauklūs.

Kvietimai gali būti tiek įmonių renginiams, tiek asmeninėms šventėms, tačiau ir vienu, ir kitu atveju svarbu estetiškas dizainas ir kokybiškas popierius. Gaminame įvairius kvietimus ir džiaugiamės galėdami prisidėti prie Jūsų švenčių.

Gaminio formatas gali būti įvairus pagal Jūsų pageidavimus. Gali būti atvirlaiškio tipo, lenkiami pusiau arba iš trijų dalių. Gali būti spausdinami ant balto kokybiško puskartonio ar ant dekoratyvinio popieriaus, kurių pasirinkimas labai platus. Vestuvių kvietimams dažniausiai renkamasi blizgus popierius, o įmonių renginiams – matinis. Jums pageidaujant, kvietimus galime perriški atlasine juostele. Kuo estetiškesni ir patrauklesni pakvietimai bus, tuo Jūsų svečiai jausis labiau laukiami. Atmestinai pagaminti kvietimai neatspindi Jūsų dėmesingumo, o priešingai – demonstruoja Jūsų atsainų požiūrį į detales.

Įmonių renginiams pakvietimai yra nemažiau svarbūs nei asmeninėms šventėms, popieriniai kvietimai yra gero tono ženklas ypač organizuojant renginius ar vakarėlius, kuriuose yra laukiamos ir darbuotojų antrosios pusės.

Maketus paruošime per 2 – 3 darbo dienas. Maketavimo kaina – nuo 10 Eur. Padėsime išsirinkti tinkamiausią popierių, pagaminsime ir, Jums pageidaujant, atsiųsime į bet kurį miestą.Pagaminsime greitai, per 1 – 3 darbo dienas nuo maketo suderinimo. Kvietimus paprastai reikėtų išsiųsti likus mažiausiai savaitei iki šventės ar renginio, todėl rekomenduojame jais pasirūpinti kuo anksčiau. Net jeigu kvietimus įteiksite asmeniškai, o ne siųsite paštu, įvertinkite, kad užtruks, kol susiderinsime maketus ir pagaminsime, todėl neatidėliokite, o užsisakykite kvietimus jau šiandien. 

Kvietimų kaina priklauso nuo gaminio formato, pasirinkto popieriaus ir užsakomo kiekio. Minimalus užsakomas kiekis – 20 vnt.  Jeigu turite savo maketą, galite atsiųsti jį el.paštu. Maketas turi būti paruoštas spaudai (užlaidos, cmyk spalvų modelis, iškreivinti tekstai). Jūsų maketo korekcijos – nuo 3 Eur. Daugiau mūsų darbų pavyzdžių rasite Facebook’e.