KATALOGAI

katalogai

Katalogai – tai spausdintos knygutės minkštu viršeliu, kurių tikslas – supažindinti potencialius vartotojus su konkrečia preke ar prekių grupe, paslaugomis, gamybos ar įmonės istorija. Prekių ar paslaugų kataloguose paprastai būna aprašymai, nuotraukos arba iliustracijos, specifikacija, kainos ir panaši informacija. Katalogai gali būti įvairios apimties ir formato, paprastai spausdinami spalvotai ant kokybiško popieriaus, klijuojami ar susegami kaip sąsiuvinis.

Prekių katalogai gali būti leidžiami periodiškai (supažindinant klientus su akcijomis ir naujais produktais) arba ne (galite turėti kad ir vieną katalogo leidimą visam laikui). Tai priklauso nuo Jūsų įmonės darbo specifikos. 

Didesnius katalogus žmonės yra linkę pasilikti ilgesniam laikui ir perverčia juos daugiau nei vieną kartą. Tas pats yra ir su išskirtinio dizaino, stilingais katalogais. 

Kuriant katalogo dizainą, reikėtų nenukrypti nuo įmonės firminio stiliaus, išlaikyti firmines spalvas, kadangi tokie leidiniai, ypač didesnės apimties, reprezentuoja ne tik tam tikras prekes ar paslaugas, bet ir pačią įmonę. 

Profesionaliai sumaketuosime Jums prekių ar paslaugų katalogą per 3 – 7 darbo dienas, atsižvelgiant į puslapių skaičių. Maketavimo kaina priklauso nuo leidinio apimties. Esant reikalui, retušuosime nuotraukas, kad prekės atrodytų kuo patrauklesnės. Padėsime išsirinkti tinkamiausią popierių Jūsų katalogui, pagaminsime ir atsiųsime į bet kurį miestą. Nemokamas atsiėmimas mūsų biure Kaune.

Katalogų, brošiūrų ir panašių gaminių kainos priklauso nuo užsakomo kiekio, gaminio formato ir apimties, pasirinkto popieriaus ir įrišimo/susegimo būdo. Kiekvienu atveju kaina ir minimalus užsakomas kiekis nustatomas atskirai.

Jeigu turite savo maketą, atsiųskite jį el.paštu. Maketas turi būti paruoštas spaudai (užlaidos, cmyk spalvos, iškreivinti tekstai). Jūsų maketo korekcijos nuo 3 Eur/pusl. 

Daugiau mūsų darbų pavyzdžių rasite Facebook’e.