KALENDORIAI

kalendoriai

Firminiai kalendoriai – tai puiki investicija į Jūsų įmonės reklamą, nes tokia reklama, skirtingai nei kiti spaudos gaminiai, veikia ištisus metus ir kainuoja nedaug. O kalendorius su šeimos nuotraukomis gali būti puiki dovana artimam žmogui.

Gaminame įvairių tipų kelendorius. Galime pasiūlyti pakabinamus (sieninius) trijų dalių kalendorius, kurių viršelio dizainas bus sukurtas specialiai jums, arba vienos dalies (prestižinius) vartomus kalendorius, kurių kiekvienas mėnuo bus su skirtingu paveikslėliu. Trijų dalių kalendoriai yra 705 mm ilgio ir 300 mm pločio. Viršelis ir apatinė dalis laminuota blizgiu laminatu, sutvirtinta metalinėmis juostelėmis, viršuje yra metalinė akutė pakabinimui. Viršelis ir mėnesių lapeliai sutvirtinti metalinėmis spiralėmis, todėl juos lengva nuplėšti. Vienos dalies kalendoriai gali būti A4 formato arba didesni, viršuje susegti metaline spirale, o kiekviename lape – vis kitas paveikslėlis. Tokiuose kalendoriuose yra galimybė pažymėti Jūsų asmenines šventes, įmonės vakarėlių ar susirinkimų datas ir pan.  

Pastaruoju metu ypač paklausūs tapo personalizuoti kalendoriai – planuokliai. Juose kiekvienas šeimos narys gali pasižymėti svarbias datas ir laiką, pvz., vizitas pas dantistą, koncertas, treniruotė, kelionė, egzaminas ir pan.

Gaminame ir stalinius kalendorius. Galite rinktis paprastus trikampius su Jūsų pageidaujamu atvaizdu ar logotipu arba vartomus (susegtus spirale), kai kiekvieno mėnesio lape – vis kitas paveikslėlis.

Taip pat gaminame ir kišeninius kalendoriukus bei plakato tipo kalendorius.

Gaminių kainos priklauso nuo užsakomo kiekio – kuo didesnį kiekį užsakysite, tuo mažesnė bus vieneto kaina. Minimalus užsakymo kiekis – 15 vienetų.

Kalendoriaus maketą paruošime per 3 – 5 darbo dienas. Maketavimo kaina – nuo 10 Eur. Jeigu turite savo maketą, atsiųskite jį el.paštu. Maketas turi būti paruoštas spaudai (užlaidos, cmyk spalvos, iškreivinti tekstai). Jūsų maketo korekcija – nuo 3 Eur.

Daugiau mūsų darbų pavyzdžių rasite Facebook’e.