BLANKAI

blankai

Firminiai blankai – tai svarbi Jūsų įmonės stiliaus dalis. Jie būna A4 formato, spausdinami ant aukštos kokybės popieriaus. Paprastai ant firminio blanko būna įmonės logotipas, šūkis, rekvizitai bei spalviškai ir stilistiškai deranti kompozicija. Dažniausiai firminiai blankai būna spalvoti, bet gali būti ir nespalvoti, atsižvelgiant į Jūsų įmonės stilių. Ant firminių blankų spausdinamos sąskaitos, prašymai, laiškai ir kiti įmonės dokumentai.

Firminis blankas reprezentuoja Jūsų įmonę. Spausdindami dokumentus ant savo firminių blankų ir siųsdami juos savo klientams bei verslo partneriams atrodysite solidžiai. 

Anksčiau buvo įprasta dokumentus spausdinti ant baltų, tuščių lapų, tačiau dabar is daugiau įmonių naudoja firminius blankus. Pamažu tai tampa gero tono ženklu. Tokiu būdu Jūsų įmonė tampa labiau įsimintina. Tačiau nereikia persistengti. Per daug margi, itin ryškių spalvų, su netinkama grafika dokumentai atrodys nerimtai, netgi pigiai, todėl blankų dizainas turi būti subtilus ir estetiškas. Rekomenduojame rinktis ne plonesnį nei 90gsm itin baltą popierių, o dizainą kurti vadovaujantis Jūsų įmonės firminiu stiliumi.

Firminių blankų kaina priklauso nuo užsakymo kiekio. Minimalus kiekis – 50 vnt, tačiau visada siūlome įsigyti didesnį kiekį geresne kaina.

Maketą paruošime per 2 – 3 darbo dienas. Maketavimo kaina nuo 8 Eur. Pagaminsime per 1 – 3 darbo dienas.

Jeigu turite savo maketą, galite jį atsiųsti el.paštu. Maketas turi būti paruoštas spaudai. Jūsų maketo korekcijos – nuo 3 Eur.