ETIKETĖS

Etiketės

Gaminame įvairias etiketes: drabužiams, maisto produktams ir pan. Etiketės yra svarbios Jūsų įmonės firminio stiliaus vientisumui.

Etiketės paskirtis – ne tik informuoti pirkėją apie prekę, bet taip pat ir atkreipti jo dėmėsį. Dažnai vieno ar kito produkto pasirinkimą nulemia etiketės dizainas. Jeigu etiketė yra estetiška, patraukti, atspausdinta ant kokybiško popieriaus, tuomet susidaro įspūdis, kad ir pati prekė turi būti kokybiška. Netgi etikečių spalva ir dizainas nulemia vartotojų tikslinę grupę – atspindi ar prekė yra prabangi ar ekonomiška, skirta vaikams ar vyresnio amžiaus žmonėms, vyrams ar moterims, ir panašiai. Todėl tinkama etiketė gali nulemti Jūsų prekės sėkmę. o prekė su netinkama, nepastebima etikete taip ir liks gulėti parduotuvės lentynoje.

Pakabinama etiketė – tai iš storesnios popieriaus arba plastiko pagaminta etiketė, kuri turi skylutę virvelei įverti. Tokia etiketė gali būti kvadratinė, stačiakampė, stačiakampė su užapvalintais kampais, apvali ir pan. Etikečių viršuje arba kampe yra pragręžiama skylutė, kartais dedama akutė, virvelei ar plastiko juostelei įverti. Tokios etiketės naudojamos drabužiams, aksesuarams, interjero detalėms, avalynei ir pan.

Lipni etiketė – tai lipdukas su prekės ženklu, aprašymu, paveikslėliu, kaina ar kita informacija. Tokių lipdukų dydis ir formatas gali būti įvairus. Dažniausiai naudojamos maisto produktams, tačiau kartais ir drabužiams, avalynei, įvairiems tekstilės gaminiams, baldams ir pan.

Etikečių maketą paruošime per 2 – 3 darbo dienas. Padėsime išsirinkti tinkamą popierių, pagaminsime ir, Jums pageidaujant, atsiųsime į bet kurį miestą. Maketavimas nuo 6 Eur.

Turite savo maketą? Atsiųskite jį mums el.paštu. Maketas turi būti paruoštas spaudai. Jūsų maketo korekcijos – nuo 3 Eur.