KUPONAI

kuponai

Dovanų kuponai arba dovanų čekiai ypač išpopuliarėjo pastaruoju metu. Jie suteikia galimybę rinktis iš tam tikrų prekių ar paslaugų. Dauguma grožio salonų, sportų klubų, parduotuvių, spa centrų ir kitų įstaigų savo klientams siūlo įsigyti dovanų kuponus.

Dovanų kuponai gali būti įvairių formatų. Dažniausiai gaminami 10 x 20 cm, bet gali būti ir kortelės tipo arba lenkiami pusiau, kaip atvirukas. 

Dovanų čekiai gražiai atrodo atspausdinti ant blizgaus arba tekstūrinio dekoratyvinio popieriaus. Dovanų čekiai paklausūs ištisus metus, bet jų pardavimai ypač išauga prieš Kalėdas. Net jei esate smulkus verslas, dovanų kuponai gali padidinti Jūsų pardavimus.

Dovanų čekius galite pardavinėti tiek savo prekybos ar paslaugų teikimo vietose, tiek ir elektroninėje parduotuvėje. Dovanų kuponų vertė gali būti labai įvairi, atsižvelgiant į Jūsų parduodamų prekių ar paslaugų pobūdį ir vertę. Taip pat rekomenduojame kuponus ženklinti tam tikrais ranka įrašomais ir registruojamai kodais, siekiant išvengti nesusipratimų.

Dovanų kuponus Jūsų įmonei sumaketuosime per 2 – 3 darbo dienas. Maketavimo kaina – nuo 10 Eur. Padėsime išsirinkti tinkamiausią popierių, pagaminsime ir atsiųsime į bet kurį miestą.

Dovanų kuponų kainos priklauso nuo gaminio formato, pasirinkto popieriaus ir užsakomo kiekio, taigi kiekvienu atveju skaičiuojamos atskirai. Minimalus užsakomas kiekis – 50 vnt.

Galime pasiūlyti dovanų kuponus su vokais, ant kurių atspausdinsime Jūsų įmonės logotipą ar pavadinimą.

 

Jeigu turite savo maketą, atsiųskite jį el.paštu. Maketas turi būti paruoštas spaudai. Jūsų maketo korekcijos – nuo 3 Eur.