ATVIRUKAI

spaudos paslaugos

Sveikinimo atvirukai – tai nebrangi, tačiau veiksminga priemonė išreikšti mandagumui ir dėmesingumui. Maketuojame sveikinimų atvirukus įvairioms progoms tiek spaudai, tiek internetui. Maketus paruošime per 2 – 5 darbo dienas. Paruošime Jums bent 3 maketus, iš kurių galėsite pasirinkti labiausiai patikusį, ir pakoreguosime pagal Jūsų pageidavimus nemokamai. Padėsime išsirinkti tinkamiausią popierių, pagaminsime kokybiškus atvirukus ir, Jums pageidaujant, atsiųsime į bet kurį miestą.

Atvirukus paprastai siūlome spausdinti ant kokybiško balto 350gsm popieriaus arba ant kurio nors iš daugybės dekoratyvinių popierių, kurie išsiskiria savo blizgumu, atspalviais ir tekstūromis. Kalėdiniai atvirukai ypač gražiai atrodo atspausdinti ant blizgaus tvirto popieriaus, o kitoms šventėms siūlome ramesnius, solidesnius.

Gaminame įvairaus formato atvirukus – tiek lenkiamus pusiau, tiek atvirlaiškius. Atviruko dydį taip pat galite pasirinkti. Kaina priklauso nuo gaminio formato, užsakomo kiekio bei pasirinkto popieriaus. Minimalus užsakymo kiekis – 20 vnt.

Išsiuntę klientams ar verslo partneriams šventinį sveikinimą su Jūsų įmonės logotipu ir būtent Jums sukurtu dizainu, paliksite ne tik mandagaus, bet ir dėmesingo verslininko įspūdį. Jums pageidaujant, galime pasiūlyti ir sveikinimo tekstą.

Įmonės dažniausiai užsakinėja atvirukus, atspindinčius jų veiklą, gaminamus ar parduodamus produktus, siūlomas paslaugas. Dažniausiai įmonės užsakinėja atvirukus Kalėdoms. Galima pateikti ir elektroninę Jūsų atviruko versiją, kurią galėsi siųsti savo klientams ar verslo partneriams el.paštu.

Nelaukite paskutinės dienos, pasirūpinkite sveikinimų atvirukais jau šiandien. 

Jeigu turite savo maketą, atsiųskite jį el.paštu. Maketas turi būti paruoštas spaudai. Jūsų maketo korekcija – nuo 3 Eur.