Paslaugos

Dizaino paslaugos. Kuriame logotipus ir firminį stilių, parengiame logotipo naudojimo rekomendacijas, koreguojame ir perpiešiame senus logotipus. Vektorizuojame įvairius paveikslėlius. Kuriame pakuotės dizainą, parodų stendų ar prekybos vietų, vitrinų apipavidalinimo dizainą, parengiame vizualizacijas.

Maketavimo paslaugos. Maketuojame įvairius reklaminius ir informacinius leidinius spaudai: vizitinės kortelės, skrajutės, lankstinukai, plakatai, kalendoriai, katalogai, roll up stendai, kvietimai, dovanų kuponai, firminiai blankai, savekopijuojantys blankai, lipdukai, etiketės, atvirukai. Ruošiame įvairius maketus internetui: katalogai, facebook cover’iai, banner’iai, el.parašai, sveikinimo atvirukai, facebook post’ai ir kt.

Spaudos darbai. Atliekame įvairių reklaminių bei informacinių leidinių spausdinimo ir pospsaudiminius darbus. Galime pasiūlyti įvairaus formato lipdukus (iki 1,6m pločio), tentus, roll up stendus, fotodrobes, didelio formato plakatus, holograminius lipdukus ir kitus gaminius. Spausdiname skaitmaniniu būdu (kai reikalingi maži tiražai, tai užtikrina greitą darbų atlikimą) ir ofsetiniu (kai reikalingi dideli tiražai, tai užtikrina gerą kainą). 

Redagavimo paslaugos. Koreguojame Jūsų maketus, taisome rašybos, skyrybos bei stiliaus klaidas, paruošiame spaudai. Padedame priimti sprendimus, susijusius su spalvų, popieriaus, gamybos technologijos parinkimu. 

Pristatymas. Gaminius galite atsiimti mūsų biure Kaune arba galime atsiųsti į bet kurį miestą Jums patogiausiu būdu (per kurjerius, paštą, paštomatą, autobusus ir pan.). Garantuojame, kad visus užsakymus gausite sutartu laiku.